Biz kimiz

BİZ KİMİZ

Fulcrum 1998'den beri yerli ve yabancı müşterilere hizmet vermektedir.

FULCRUM KUYUMCULUK; fiziksel olarak tahsis edilmiş altın külçeleri, diğer altın ürünleri veya tahsis edilmemiş altın parçaları şeklinde spot ve vadeli olarak altın alım satımı gerçekleştirmek suretiyle Türkiye’deki altın endüstrisinde ve yurt dışındaki piyasalarda ilgili hedef kitlenin ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Fulcrum; Borsa İstanbul ve Kıymetli Madenler ve Kıymetli Taşlar Piyasasına üyedir. Bu üyelikler yürürlükteki yasalara ve yönetmeliklere uygun bir şekilde Borsada muhtelif ürünlerin alım satımına aracılık edilmesini mümkün kılmaktadır.

Temel faaliyet alanımız; kıymetli maden ürünlerinin tedariki, temini ve alım satımıdır. Faaliyette bulunduğumuz piyasalara değer katan ve tedarik zincirini optimize etmemizi mümkün kılan stratejik varlıklarla alım satım faaliyetlerimizi geliştirmekteyiz. Uzun süreli ilişkiler geliştirmekte ve sürdürmekteyiz ve bu piyasalarda çok geniş kapsamlı hizmetler sunmaktayız.

İstanbul’daki stratejik konumumuz bize coğrafik bir avantaj sağlamaktadır ve daha kapsamlı bir küresel faaliyet alanına sahip olmamıza yardım etmektedir.